Serenay Sarıkaya, Mert Demir’le Aşk Dedikodularına Yanıt Verdi: “Şarkıda Vokal Yapan Benim”

Serenay Sarıkaya magazin gündeminde yakından takip ettiğimiz bir isim. Öyle ki ünlü ismin aşk hayatı da bir hayli merak konusu! Serenay Sarıkaya’nın son olarak şarkıcı Mert Demir ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, hatta Sarıkaya’nın Demir’in bir şarkısında yer aldığı söylenmişti. TV100’ün haberine göre, Serenay Sarıkaya’dan aşk iddialarına yanıt geldi.

Kaynak: https://twitter.com/TvDunyasii/status…

Son zamanların en popüler kadın oyuncularından Serenay Sarıkaya, Aile dizisiyle ekranlara geliyor.

Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşan Serenay Sarıkaya, Aile dizisinde oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Sarıkaya’nın neredeyse her sahnesi sosyal medyada gündem oluyor.

Bugüne kadar birçok dijital işte de yer alan Sarıkaya’nın özel hayatı ise bir hayli merak konusu doğrusu.

İş hayatının temposunda ‘aşka vakit bulamadığını’ söyleyen Serenay Sarıkaya, hakkındaki aşk iddialarını geçtiğimiz aylarda yalanlamıştı. 

Fakat bu açıklamanın hemen ardından, Sarıkaya hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak, Serenay Sarıkaya ve şarkıcı Mert Demir’in aşk yaşadığını iddia etmişti!

Şarkıcı Mert Demir’in adı ise son dönemlerde oyuncu Seray Kaya ile anılsa da, Kaya, arkadaş olduklarını ve hayatında biri olmadığını söylemişti.

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir arasındaki kıvılcımın ise Sarıkaya’nın “Ateşe Düştüm” şarkısında vokallik yapmasıyla başladığı iddia edilmişti.

Bugüne kadar birçok programda şarkılar seslendiren Sarıkaya’nın Ateşe Düştüm şarkısında yer aldığını söyleyen birçok kişi çıkmıştı ortaya. Ayrıca ikilinin yakın çevrelerine ilişkileriyle ilgili net bir şey söylemedikleri ‘Birbirimizi tanıma aşamasındayız’ dedikleri de iddia edilmişti.

Serenay Sarıkaya’dan Mert Demir’le aşk iddialarına sonunda yanıt geldi! “Şarkıda vokal yapan benim.”

TV100’den Onur Üçkarışoğlu’nun aktardığına göre, Seranay Sarıkaya Ateşe Düştüm şarkısında vokal yaptığını “Şarkıda vokal yapan benim evet” sözleriyle doğruladı.

“Aşk iddialarına ne cevap verirsiniz?” sorusunun yanıtı ise “Durun bakalım” oldu!

Duruyoruz bakalım, bu iddiaların sonucu nereye varacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x